Nordic Production Group

Kvaliteet kõiges!

Nordic Production Group

Nordic Production Group koondab erinevate valdkondade tootjatehased ja teenusepakkujad tagamaks klientide vajaduste tänu oma kogemustele, kompetentsele ja professionaalsele peatöövõtule ning tarneahela kontrolli teenustele.

MISSIOON

oleme terviklahendusi pakkuv ettevõte, kes seab esikohale kliendi vajadused ning leiab igas situatsioonis parima võimaliku lahenduse nende täitmiseks.

VISIOON

 olla juhtiv ning tunnustatud peatöövõtu ettevõte Kesk- ja Põhja-Euroopas.

238

Osaletud hangete arv

3,7 aastat

Keskmine raamlepingu pikkus

95.7%

Meie klientidest soovitaks meid oma partneritele.

4.5 of 5

Jaanuaris 2023 läbiviidud uuringu kohaselt oli kliendirahulolu indeks

Ettevõttest

Nordic Production Group omab aastatepikkust kogemust riigihangetel osalemisel ja erasektori suurettevõtete tellimuste täitmisel. Meie meeskond on täitnud nii suurtellimusi riigiasutustele, kui ka saanud pikaajaliseks partneriks ettevõtetele, kes kogu oma ostuosakonna tegevuse meie hoolde on usaldanud. Hangetel osalemise kogemus on andnud meile hea ülevaate Põhjamaades vaikimisi kehtivatest kvaliteeditingimustest ja -ootustest. Eduka tarneahela juhtimise tunnetuse tagab meie laia silmaringi ja väga hea riskianalüüsi võime. Meie projektimeeskonda kuuluvad eri riikidest ja erineva kultuuritaustaga inimesed, kes rikastavad tiimi väga laialdaste teadmiste ja oskustega ärikorraldusest kogu maailmas.

Riigihankeprojektidel osalemine

Sobivate hankevõimaluste monitooring lähtuvalt oma koostööpartnerite võimekusest. Hankedokumentide ja kvalifitseerimistingimustega tutvumine, juriidiliselt siduvate pakkumusdokumentide koondamine ning pakkumuste koostamine.

Projektijuhtimine ja peatöövõtt

Lepingulised läbirääkimised, suhtluse koordineerimine ja tellimuste täitmise tagamine. Oleme aastate jooksul teostanud erineva mahu ja keerukusega projekte erinevate valdkondade ja toodete lõikes. Leiame alati kliendi jaoks parima lahenduse, olgu selleks abi ostutegevuse koordineerimisel, tootearendusel, projekteerimisel, tootmistehnoloogia valimisel, erisoovide täideviimisel või logistika planeerimisel. Kliendi soovid on meile esmatähtsad ning arvestame alati kõikide eelistuste, nõuete, detailide ja erisoovidega. Rahulolu tagamisele aitab kaasa kiire ja professionaalne klienditeenindus, mis tähendab, et esmane reageering kõikidele info- ja hinnapäringutele toimub alati loetud tundide jooksul.

Tarneahela kontroll

Potentsiaalselt sobilikud tootmisettevõtted läbivad enne koostöö alustamist meie meeskonna ning vajadusel erialaekspertide kontrollid ja auditid. Kogu lepinguperioodi vältel kontrollime meie partneriteks olevates ettevõtetes pidevalt nende kvaliteedi, keskkonna, majandusliku stabiilsuse ja toodete vastavust lähtuvalt kliendi nõuetele ja tingimustele.

Koostööpartnerite juhtimine

Meie eesmärk on viia kokku kliendipoolne nõudlus ja tootjapoolne pakkumine. Selleks on meie professionaalse meeskonna eesmärgiks leida parimad tootjad, kes suudavad tagada kliendi nõuetele vastatavate toodete tegemise kõige kvaliteetsemalt.

Logistika planeerimine

Terviklahenduse üks osa on valmistoodete turvaline jõudmine tellijani ja selle tagamiseks pakume kõikidele oma klientidele võimalust planeerida logistilised lahendused meie kogenud spetsialistide poolt. Tagame tellitud toodete turvalise ja kahjustusteta kohale jõudmise – olgu selleks siis ühe väikese aluse saatmine naaberriiki või mitmesaja tonnise kogukaaluga toodete transpordilahenduste planeerimise ja teostuse korraldamine koos vajalike dokumentide (eksport, import, eriload) organiseerimisega. Sama kehtib ka turvafirmade ja politseieskordi saatel erinõuetega toodete ülemaailmse transpordi puhul.

Tooted ja teenused

Meie tugevused

+ Kogemus

Meil on aastatepikkune kogemus erinevate toodete valmistamisel, tarnimisel ja seonduvate või lisaväärtust tagavate teenuste pakkumisel erinevate valdkondade klientidele. Meie klientideks on nii era- kui ka avaliku sektori ettevõtted.

+ Usaldus

Tagame põhjaliku kontrolli ja asjakohaste lepingutega kõikide meie tarneahelas olevate ettevõtete usaldusväärsuse ning vastutame peatöövõtjana toodete kvaliteedi ja tarneaegade täpsuse eest.

+ Individuality and customer service

Meie ettevõttes töötavad spetsialistid, kes saavad iga uue väljakutsega hakkama. Meiepoolsed vastused Teie päringutele tulevad kiirelt ja on alati põhjalikud ning professionaalsed. Igale projektile määratakse kindel projektijuht, kes on kursis projekti spetsiifika ja eripäraga.

+ Holistic solutions

Meie spetsialistide ja koostööpartnerite kaasabiga saavad lihtsalt ja kiiresti korraldatud kõik projekti valmimiseks olulised etapid – alates disainist kuni transpordini.

Täpsemad tootekategooriad

Isikukaitsevahendid

Ühekordsed meditsiinilised Tüüp IIR maskid

 •  CE-märgistusega
 •  Tüüp IIR vastavalt EN14683:2019 standardile
 •  Bakterite filtreerimise efektiivsus (BFE) ≥ 98%
 •  3-kihiline, kõrvade taha kinnituv
 •  Metallriba maski ülaosas võimaldab pehmelt ja sujuvalt vormimist ninakuju järgi
 •  Igas karbis kasutusjuhend
 •  Pakitud 50 maski/karbis
  Standardile vastavust kinnitab tootja sertifikaat ja Euroopa labori kontrollraport.
  Maskid on karbis mugavas kileümbrises, mis tagab maskide puhtuse ja võimaldab maske ühekaupa välja võtta.

FFP2 respiraatorid (kaetud klapiga)

• Tugevat kaitset pakkuvad CE-märgistusega respiraatorid (kaetud klapiga)
• Vastavad EN149:2001 +A2009 NR standardile
• Maski ülaosas ninakuju jälgiv ninaklamber võimaldab pehmelt ja sujuvalt vormimist ninakuju järgi
• Seespool higi absorbeeriv poroloonriba
• Sobitub tihedalt vastu nägu ja kohandub näo liigutustega rääkimise ajal
• Kõrvade taha kinnituv
• Igas karbis kasutusjuhend
• Pakitud 15 maski/karbis

FFP3 respiraatorid (osaliselt kaetud klapiga)

• Eriti tugevat kaitset pakkuvad CE-märgistusega respiraatorid (osaliselt kaetud klapiga)
• Vastavad EN149:2001 +A2009 NR standardile
• Maski ülaosas ninakuju jälgiv ninaklamber võimaldab pehmelt ja sujuvalt vormimist ninakuju järgi
• Seespool ninal ja lõual higi absorbeeriv poroloonriba
• Sobitub tihedalt vastu nägu ja kohandub näo liigutustega rääkimise ajal
• Pea taha kinnituv
• Igas karbis kasutusjuhend
• Pakitud 10 maski/karbis

Metall ja metalltooted

Valmistooted ja seonduvad teenused

Erinevad metallkonstruktsioontooted valmistatud süsinik- ja roostevaba terasest või alumiiniumist. Lisaks võimalus tellida ka laser- ja plasmalõikust, keevitust, pinnatöötlust ja lõppkoostet. Vajadusel ka CE dokumentatsioon (ISO 1090 standardi kohaselt).

Lehtmetall ja profiilmaterjal

Kvaliteetne sertifikaadiga varustatud lehtmetall tootmisettevõtetele:
-S235 ja S355 materjalist erinevate mõõtude ja paksustega lehed, plaadid ja profiiltooted
-AISI 304 ja AISI 316 materjalist erinevate mõõtude ja paksustega lehed, plaadid ja profiiltooted
-5000-7000seeria alumiiniummaterjal (lehed ja profiiltooted).

Armatuurraud

Kvaliteetne sertifikaadiga ehituslik armatuurraud, armatuurvõrk ja erinevad armatuurdetailid. Enamlevinud jämedused 8-32mm.

Puittooted

Küttepuud

NS 4414 standardi 1. ja 2. klassi tingimustele vastavad 60 ja 40l kottidesse pakitud halupuud.

Ümarpuit

Kvaliteetne palkmaterjal erinevates jämedustes ja pikkustes. Puiduliigid: mänd, kuusk, lepp, kask, tamm jne.

Saematerjal

Ehituslik saematerjal nagu lauad, prussid, liistud. Kvaliteetne immutatud või immutamata erinevates pikkustes ja suurustes freespuit, aiapostid, kooritud palk.
Puiduliigid: mänd, kuusk, lepp, kask, tamm jne.

Betoontooted

Betoonist legoplokid

Ladustamiseks, tugimüürideks, materjalide käitluseks ja ajutisteks lahenduseks mõeldud demonteeritavad ja lukustavad betoonist legoplokid standardmõõtudega 800x800x1600 ja 800x800x800.

Betoonelemendid

Erinevad linnamiljöös kasutatavad betoonplaadid ja tugevdatud betoonist valmistooted ning ehituses kasutatavad erilahendustooted.

Pakendid

Biolagunevad jäätmekotid

Prügisorteerimiseks vajalikud 20-70 mikroni paksused erineva kuju ja mõõduga personaliseeritud prügikotid. Biolagunevad vastavalt EN 13432 standardile.

LDPE / MDPE / HDPE materjalist jäätmekotid

Prügisorteerimiseks vajalikud 20-70 mikroni paksused erineva kuju ja mõõduga personaliseeritud prügikotid nii HDPE kui ka LDPE materjalist.

Pappkastid ja niiskuskindlad pappkastid

Tavapakendamiseks ja ka erilahendustena kasutatavad polüetüleenkihiga kaetud niiskuskindlad kartongtooted.

Hoonete konstruktsioonid, avatäited, eriosad

Kuulikindlad avatäited

Tulekindlad, kuulikindlad ja varguskindlad ühe- ja kahelehelised terasuksed koos erinevate lukustuslahendustega. Lisaks ka kuulikindlad aknad, roostevabast terasest valmistatud töötasapinnad ning postisahtlid.

Riigi- ja korrakaitse valdkonna tooted

Binoklid militaar, piirivalve ja politsei kasutusse

Professionaalseks kasutamiseks mõeldud kerged, vastupidavad ja kompaktsed binoklid, mille käepide pakub kindlat haaret. Binoklid sobivad kasutamiseks Euroopa kliimatingimustes, taktikalistes olukordades ja tavaoludes, jalgsi- või sõidukipatrullidel. Binokli pilt on äärest ääreni ühtlase fookusega ning selge ja moonutusteta. Binoklitel on sisseehitatud mehhanism, mis võimaldab rulliku abil hõlpsalt pupillidevahelist kaugust reguleerida. Varustatud kaugusmõõtjaga.

Relvakinnitused

Universaalne enamusele käsitulirelvadele sobiv relvakinnitus, mis on töötatud välja koostöös Norra kaitseväega. Relvakinnitust toodab Eesti tootja Toci OÜ www.toci.ee

https://www.youtube.com/watch?v=f5mrPNm-bGo

Lõikeokastraat ja traattõkked

Militaar- ja piirivalveobjektidel kasutatavad traattõkked ning okastraat koos kinnitusvaiadega.

Teenused

Tugiteenused

Eelpooltoodud toodete varustamiseks vajalike lisateenuste pakkumine – IT lahendused, tõlkeprojektid, disainilahenduste pakkumine jmt

Kvaliteet ja keskkonnahoid

Kvaliteedi tagamine ja juhtimine

Nordic Production Group omab EN ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaati, mis kinnitab, et pühendume kvaliteedi tagamisele nii oma töökorralduses, klienditeeninduses kui ka toodetes ning tõestab, et NPG juhtimissüsteem on vastavuses juhtimissüsteemi standardi nõuetega.

Meie kvaliteedi tagamise juhtpõhimõtted on järgmised:

• Hoolime kliendi vajadustest ning pakume tooteid ja teenuseid, mis vastavad kliendi soovidele ja millega kliendid jäävad rahule.
• Peame kinni antud lubadustest.
• Töötame vastavalt kaubeldavate riikide seadustele.
• Arvestame tellimuse täitmisel keskkonnamõjusid.
• Teeme koostööd ainult partneritega, kes on usaldusväärsed ja suudavad meie tellimusi täita. Peame oluliseks, et partnerite tootmine on üles ehitatud üldtunnustatud kvaliteedijuhtimise poliitikast tulenevatest tingimustest lähtuvalt.

Kvaliteedikontrolli teostamiseks kaasame vajadusel ka audiitorbüroosid, näiteks TÜV Nord, SGS, Bureau Veritas ning erinevate tunnustatud ülikoolide ning sertifitseerimiskeskuste testlaboreid Eestist ja Skandinaaviast.

Aus kaubandus ja sotsiaalne vastutus

Koostöö meie partneritega toimub Ausa Kaubanduse programmi põhimõtetest lähtuvalt. Oleme pühendunud õiglaste kauplemistavade järgimisele ja juurutamisele ning nõuame samade põhimõtete järgimist ka kõikidelt oma partneritelt. Oleme veendunud, et vaid aus ja läbipaistev kaubandus tagab pikaajalised edukad suhted ja koostöö ning loob vajaliku jälgitavuse turustusahelas.

Hoolime keskkonnast

Nordic Production Group omab EN ISO 14001 keskkonnajuhtimise sertifikaati, mis kinnitab, et tegeleme süsteemselt keskkonnaküsimustega, oleme välja töötanud oma keskkonnapoliitika ning defineerinud enda jaoks keskkonnaalased eesmärgid ja kindlad tegevuskavad nende eesmärkide saavutamiseks. Meie keskkonnapoliitika põhiprintsiibid on:
• Keskkonnasäästlikus – kasutame kõiki vahendeid ja materjale keskkonnasäästlikult ning arendame organisatsioonis pidevalt saastamise ärahoidmise, puhtama tootmise ja teenindamise mõtteviisi ja tegevusi. Hoiame ettevõtte personali kursis keskkonda puudutavate probleemide ja nende lahendamisega.
• Informatsiooni kättesaadavus - tagame oma keskkonnamõjude alase informatsiooni kättesaadavuse kõigile huvitatud osapooltele (personal, koostööpartnerid, kliendid).
• Jäätmekäitlus - sorteerime ettevõttes tekkinuid jäätmeid ning kasutame kõiki taaskäitluse võimalusi. Jälgime, et ettevõtte ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike.

• Taastuvenergia kasutamine - kasutame võimalusel taastuvenergia ressursse - 2015. aastal paigaldasime Norra firma REC poolt valmistatud päikesepaneelid, mis toodavad ca 25% meie tootmisüksuste poolt tarbitavast elektrienergiast. Päikesepaneelid aitavad meil vähendada elektri tarbimist ning muuta meie tootmine veelgi keskkonnasõbralikumaks.

Nõuame kõikide eelpool toodud kvaliteedi- ja keskkonnaprintsiipide järgimist ja täitmist oma praegustelt ja tulevastelt koostööpartneritelt.

Nordic Production Group OÜ

Lai 34/36, Tartu, Estonia 51005
Reg. nr: 12948603
KMKR: EE101988856

 • npg@npg.ee

 • +372 506 5644
 • EE477700771004293605